O firmieeuropa

PPHU EUROPA jest przedsiebiorstwem zaufanym na rynku krajowym I europejskim jelit naturalnych. Nasze doświadczenie umożliwiają nam utrzymanie szerokiej oferty asortymentowej adresowanej do naszych klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Jestesmy otwarci do tworzenia nowych produktow, dzięki temu dostosowujemy się do potrzeb klienta i realizujemy specjalne zamówienia, na które pozwala nam nowoczesna linia produkcyjna.

Nasze Atuty

Przedmiotem działalności firmy jest przetwórstwo w zakresie konfekcjonowania, kalibrowania, sortowania jelit wieprzowych, wołowych oraz baranich. Oprócz produktów gotowych realizujemy również specjalne zamówienia klientów dostosowane do ich potrzeb. Nowoczesna linia technologiczna wykonana z materiałów nierdzewnych daje dodatkową gwarancję dla jakości naszych produktow. Przedsiębiorstwo pracuje zgodnie z systemem HACCP co zapewnia stałą kontrolę .

Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów, dostarczamy je własnym transportem chłodniczym bezpośrednio do klienta, bądź korzystamy ze sprawdzonych firm logistycznych. Naszą grupą docelową są przede wszystkim zakłady mięsne i wędliniarskie, zarówno duże, jak i małe. Mimo stosunkowo niedługiej działalności na rynku krajowym oraz unijnym ,możemy się poszczycić współpracą z wieloma poważnymi klientami tej branży.